Něco málo o mně

Tak to jsem já. Jmenuji se Michaela Suchá, momentálně je mi 38, mám rodinu, normální práci a obrovského koníčka, kterým je výroba vlastní kosmetiky. 

Začalo to polehoučku, někdy kolem roku 2006, umícháním jednoho krémíčku, protože jsem si chtěla nakapat jasmín a růži do nějakého neutrálního krému, ale prostě jsem na žádný nenarazila. Také mě trápila smíšená pleť a pořád se mi nedařilo tak nějak eliminovat její vnější projevy. Co se ze začátku zdálo být nevinnou  zálibou, stalo se později obrovskou vášní.

Dneska mám dva šuplíky plné esenciálních olejů, malou ledničku plnou olejů lisovaných za studena (okupuju z části i velkou rodinnou), dvě police plné surovin a jednu polici plnou receptur. A také polici s obaly, abych nezapomněla :).

Každý týden zkouším nějaký nový recept, přizpůsobuji, experimentuji a zásobuji široké okolí. Také vedu kurzy výroby přírodní kosmetiky u mé kamarádky, která vlastní internetový obchod se spoustou surovin. 

Zkušeností  mám tudíž na rozdávání, a protože si myslím, že v Čechách moc projekty "Vyrob si sám" nejsou rozšířené, rozhodla jsem se, že založím tento blog a doufám, že se vám bude líbit a že o něm dáte vědět všem spřáteleným duším. Zároveň zde dávám prostor všem  prodejcům, kteří by si ode mě chtěli nechat testovat suroviny, nebo chtěli mít svůj odkaz pod recepty :).

Na přání vám mohu krémy namíchat sama a poslat. Pro tento případ mne kontaktujte emailem.